Account aanmaken

Lancom Systems SFP-SX-LC10 tranceiver module 61485

329.00

10GBASE-SR / SW SFP-module voor het aansluiten van SFP + -poorten op LANCOM-switches, ondersteunt 50/125 μm en 125 μm multimode glasvezel (maximale afstand 300 m)

Artikelnummer: 61485 Categorieën: , , Tags: ,

Beschrijving

Lancom Systems SFP-SX-LC10 Netwerk tranceiver module 61485
10GBase-SX SFP module f/ SFP+ ports of the LANCOM GS-2352(P)

Lancom Systems SFP-SX-LC10, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP, SR,SW, LC, 50/125 µm
Features:
– 10GBase-SX standard
– Hot Pluggable
– Supports 50/125μm Multimode Fiber (MMF) cable
– Full duplex mode

Extra informatie

Gewicht0.125 kg

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?