Account aanmaken

LANCOM 1G SX-LC1 SFP Transceiver LC_1G-SX-LC

(1 klantbeoordeling)

49.99

36 op voorraad

Artikelnummer: LC_1G-SX-LC Categorieën: , , Tags: ,

Beschrijving

LANCOM 1G SX-LC1 SFP Transceiver LC_1G-SX-LC

Gigabit speed via glasvezel to max 550 meter

  • 1000BASE-SX standard (SFP)
  • Supports 50/125 µm (550 m kabel lengte) en 62.5/125 µm (300 m kabel lengte) multimode fiber
  • Golflengte (Wavelength) 850nm
  • LC connecter
  • Tot 1-Gbps link speed
  • Full-duplex mode
  • Operating temperature 0°C – 70°C
  • Support of digital diagnostic monitoring (DDM)*

Extra informatie

Gewicht0.128 kg

1 beoordeling voor LANCOM 1G SX-LC1 SFP Transceiver LC_1G-SX-LC

  1. netwerkspecialist1

    Mooi!

Een beoordeling toevoegen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

TOP
×

Direct advies of ondersteuning!

Neem contact op met één van onze onderstaande medewerkers

× Hulp nodig?