Account aanmaken

HP ProCurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A 884420143307

199.99

14 op voorraad

Artikelnummer: J9150A-NEW Categorieën: , , , GTIN: 884420143307

Beschrijving

Nieuwe HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A) 0884420143307 is een 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor voor 10-Gigabit Short Range glasverbindingen, to maximaal 300 m met multimode fiber bekabeling.

  • Ports 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR);
  • Duplex: full only Connectivity Connector type LC Wavelength 850 nm
  • Afmetingen 2.19(d) x 0.54(w) x 0.47(h) in. (5.57 x 1.38 x 1.19 cm)
  • Gewicht 0.04 lb. (0.02 kg)
  • Transceiver form factor SFP+

Kabel type: 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a,

J9150A Maximale afstand:

  • 2-26m met 62.5 µm multimode kabel @ 160 MHz*km
  • 2-33m met 62.5 µm multimode kabel @ 200 MHz*km
  • 2-66m met 50 µm multimode kabel @ 400 MHz*km
  • 2-82m met 50 µm multimode kabel @ 500 MHz*km
  • 2-300m met 50 µm multimode kabel @ 2000 MHz*km
  • Kabel lengte 2-300m Fiber type Multi Mod

Levering in gesealde originele HP verpakking.

EAN: 884420143307

Klik hier voor de QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de QuickSpecs

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?