Account aanmaken

HP ProCurve X121 1G SFP LC SX SFF Transceiver J4858C

69.99

207 op voorraad

Artikelnummer: J4858C Categorieën: , , , GTIN: 757120668916

Beschrijving

De HP ProCurve X121 1G SFP LC SX SFF Transceiver J4858C 757120668916 is een zeer stabiele Transciever voor glasvezel verbindingen.

Een HP plug-in (SFP) Gigabit SX-transceiver met kleine vormfactor die een full-duplex Gigabit-oplossing is voor 550 m op multimode glasvezel.

J4858C Specificaties

  • Connectiviteit Media:  62,5 / 125 micrometer Multi-mode glasvezel
  • Connectiviteit Media:  50/125 micrometer Single-mode glasvezel
  • Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
  • Afmeting: 12,3 mm Hoogte x 13,7 mm breedte x 56,9 mm Diepte

EAN: 757120668916

Klik hier voor de J4858C QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de QuickSpecs

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?