Account aanmaken

Finisar FTRJ8519P1BNL 1GBASE SFP Transceiver HP J4858C

59.99

23 op voorraad

Artikelnummer: FTRJ8519P1BNL Categorieën: , , ,

Beschrijving

Finisar Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.25Gb/s 1000Base-SX Ethernet, ß 1.0625Gb/s Fibre Channel 550m on 50/125µm MMF, 300m on 62.5/125µm MMF LC Duplex Pluggable, SFP. De Finisar optic SFP FTRJ8519P1BNL is de perfecte vervanger voor de HP 4858C module ( De HP X121 1G SFP LC SX Transceiver ) 300834-B21

Klik hier voor de QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht 0.001 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de QuickSpecs

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?