Account aanmaken

Aruba X121 1G SFP LC SX Transceiver J4858D 8716065357769

99.99

Uitverkocht

Artikelnummer: J4858D Categorieën: , , , GTIN: 8716065357769

Beschrijving

Aruba X121 1G SFP LC SX Transceiver J4858D 8716065357769

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 500 m

1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF, for use with selected Aruba switches.

 

EAN: 8716065357769

Klik hier voor de QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de QuickSpecs

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?