Account aanmaken

Aruba 10G SFP Transceiver J9150D

225.00

6 op voorraad

Artikelnummer: J9150A-1 Categorie: GTIN: 8716065011999

Beschrijving

Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150D 8716065011999

De Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150D is een 10 Gigabit-transceiver in SFP + -form factor die de 10-Gigabit SR-standaard ondersteunt en 10-Gigabit-connectiviteit tot 300 m biedt op multimode-glasvezel.

  • Bekabelingsafstand (maximum): 62.5 µm multimode cable @ 160 MHz*km = 2-26 m, 62.5 µm multimode cable @ 200 MHz*km = 2-33 m, 50 µm multimode cable @ 400 MHz*km = 2-66 m, 50 µm multimode cable @ 500 MHz*km = 2-82 m, 50 µm multimode cable @ 2000 MHz*km = 2-300 m
  • Type aansluiting: 1 LC 10-GbE port(IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR), Duplex: full only

Klik hier voor de J9150D QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht 0.45 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de J9150A QuickSpecs

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?