Account aanmaken

Dell optic. SFP FTRJ-8519-7D-2.5

37.19

Dell Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.50Gbps 850nm 550m met 50/125µm MMF, 300m met 62.5/125µm MMF LC Duplex Pluggable, SFP De Dell SFP FTRJ-8519-7D-2.5 is compatible met de HP Procuvr J4858A Fiber Optic Transceiver.

5 op voorraad

Artikelnummer: FTRJ-8519-7D Categorieën: , , ,

Beschrijving

Dell optic. SFP FTRJ-8519-7D

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?