Account aanmaken

Alcatel-Lucent SFP 3FE25774AA 01 SCP6G14-A8-AWE

8.99

5 op voorraad

Beschrijving

SCP6G14-A8-AWE Alcatel Lucent SFP 3FE25774AA 01

Approved 3FE25774AA – 1000Base LX LC, 10 Km, 1310 nm SFP transceiver. 100% Alcatel-Lucent compatible.

Form Factor: SFP

Port Interface: 1 x 1.25GBase LC

Interface Details: 1000Base LX

Data Rate: 1.25 Gbps

Wavelength: 1310 nm

Distance: 10 Km (6.2 miles)

Temperature Range: Industrial -40°C to 85°C

Digital Diagnostics (DDM): Yes

Connection: Single-mode Fiber (SMF)

Hot Swappable: Yes

Dimensions: 0.50″ x 0.50″ x 2.25″

Data Sheet: 3FE25774AA-A

Compatibility: Guaranteed Compliant

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?