Account aanmaken

CISCO 10GBase-SR SFP+ 850nm 300m SFP-10G-SR-S 10-3105-01

99.99

2 op voorraad

Artikelnummer: 10-3105-01-F/S Categorieën: , ,

Beschrijving

Cisco 10GBase-SR SFP+ 850nm 300m SFP-10G-SR-S 10-3105-01

10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, RF

Cisco SFP-10G-SR-S-RF, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?