Account aanmaken

PeakOptical 1.25Gb/s LC 850nm Multi-Mode SFP PSFP-24-3831M-12

29.99

1 op voorraad

Artikelnummer: PSFP-24-3831M-12 Categorieën: , , , ,

Beschrijving

PeakOptical 1.25Gb/s LC 850nm Multi-Mode SFP Optical Transceiver PSFP-24-3831M-12

Klik hier voor de QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de QuickSpecs

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?