Account aanmaken

Aruba X121 1G SFP LC LX Transceiver J4859D-F/S 0190017245850

129.99

Uitverkocht

Artikelnummer: J4859D-F/S Categorieën: , , , GTIN: 0190017245850

Beschrijving

Nieuw/ New Sealed Aruba X121 1G SFP LC LX Transceiver J4859D-F/S 0190017245850

1G SFP-transceiver, LC LX 10 km SMF
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX, Vezel-optiek, 1000 Mbit / s, SFP, LC, LX, 10000 m

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm

1G SFP-transceiver, LC LX 10 km SMF, voor gebruik met geselecteerde Aruba-schakelaars

EAN: 0190017245850

Klik hier voor de J4859D QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de QuickSpecs

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?