Account aanmaken

Nieuw Cisco GLC-SX-MM= 1000BASE-SX SFP 30-1301-04

99.99

34 op voorraad

Artikelnummer: 746320560304 Categorieën: ,

Beschrijving

Nieuw/New Sealed Cisco GLC-SX-MM= 1000BASE-SX SFP 30-1301-04

Cisco GLC-SX-MM, SFP, SX, 1.5, 13.4, 56.5, 8.5

De 1000BASE-SX SFP, compatibel met de IEEE 802.3z 1000BASE-SX-standaard. Werkt op oudere 50 μm multimode glasvezelverbindingen tot 550 m en op 62,5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI) -grade multimode-vezels tot 220 m. Het ondersteunt maximaal 1 km via laser.

Extra informatie

Gewicht 0.07 kg

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?