Account aanmaken

Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP 10-2625-01 Sealed bag

149.99

Uitverkocht

Artikelnummer: 10-2625-01-F/S Categorieën: , , , ,

Beschrijving

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm
The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.

Soort aansluiting: SFP
Overdrachtssnelheid (max): 1000  Mbit/s
Vezel-optische connector: LC
Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
SFP transceiver type: LH,LX
Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX/LH
Prestatie
Maximaal bereik: 10000  m
Golflengte: 1300  nm
Compatibele producten: Catalyst Express 500/520\nCisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500\nCatalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975\nCatalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C

Extra informatie

Gewicht 0.02 kg

Geef je review!

Dit product beoordelen..

Meer reviews

There are no contributions yet.

×

Inloggen

Registreren

Er wordt een wachtwoord verzonden naar je e-mailadres.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

TOP
×

Heeft u met spoed hulp & wij zijn gesloten?

Neem contact op via deze dienst , heeft u een normale vraag tijdens kantoor uren wij zijn er voor u via onze Chat Service

× Hulp nodig?